Nowy newsletter

Wraz ze startem powakacyjnych sesji rady miejskiej, ruszamy z nową odsłoną newslettera. Jeśli jeszcze nie ma Cię w naszej bazie, zapisz się w okienku po prawej stronie →

Widok z ratusza Kalisz

Newsletter serwisu o pracy radnych Kalisz.MamPrawoWiedziec.pl ma za zadanie przybliżyć kaliszanom pracę samorządu, zachęcić do uczestniczenia w sprawach miasta i wzbudzić zainteresowanie lokalnymi tematami. Będzie prezentował najważniejsze informacje z kolejnych sesji w przystępnej i skondensowanej formule. Wysyłany dwukrotnie w ciągu miesiąca – przed i po sesji rady miejskiej – pozwoli na śledzenie poruszanych wątków, a także sprawdzanie aktywności radnych.

– Przyglądamy się pracy radnych i chcemy dzielić się wiedzą o tym, w jaki sposób i jakie tematy są poruszane na sesjach rady miejskiej, chcemy budować zainteresowanie kaliszan swoim miastem i jego sprawami – mówi Marek Tworek, prezes Kaliskiej Inicjatywy Miejskiej. – Uważamy, że bycie na bieżąco z tym, co dzieje się na sesjach, a przez to, co dzieje się w Kaliszu, jest podstawą do zyskania wpływu na to, w jakim mieście żyjemy – kontynuuje.

Newsletter będzie prezentował nie tylko wybrane wątki z sesji rady miejskiej, ale także inne informacje, które mogą być przydatne kaliszanom. Wśród nich znajdą się m.in. prezentacje sylwetek radnych, komentarze do bieżących spraw miasta w formie wideo czy przewodnik mieszkańca po procedurach urzędniczych.

Najbliższa sesja rady miejskiej odbędzie się w czwartek, 28 września. Pierwszy newsletter wysyłamy już dzisiaj, następny – w przyszłym tygodniu.

Fundacja Batorego logo

Działania sfinansowano ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.

Komentarze